Наша компанія заснована в 2004 році в місті Київ на базі наукової школи Інституту електродинаміки Національної Академії наук України. В даний час ОЛТЕСТ є однією з провідних компаній Центральної і Східної Європи, які займаються розробкою, виробництвом і постачанням сучасних приладів для діагностики високовольтного обладнання та метрологічного забезпечення обліку електричної енергії.

Головний офіс знаходиться в Києві, де здійснюється розробка, виробництво і випробування продукції, що випускається.

Прилади і установки виробництва ОЛТЕСТ працюють в Україні, Польщі, Чехії, Литві, Латвії, Туреччині, Російській Федерації, Білорусі, Казахстані, Грузії, Азербайджані, Узбекистані, Молдові та Монголії.

Ряд інжинірингових компаній використовують наше обладнання при сервісному обслуговуванні різних енергетичних об’єктів в країнах Близького Сходу і Латинської Америки.

Прилади призначені для роботи як в стаціонарних, так і в пересувних лабораторіях, в заводських умовах і умовах підстанцій.

Ми створили команду професіоналів в галузі вимірювальної техніки, підготовлену для вирішення найскладніших завдань, з індивідуальним підходом до реалізації кожного проекту і з урахуванням конкретних вимог замовника. У нас ви завжди отримаєте грамотну консультацію, якісний прилад, професійне сервісне обслуговування та технічну підтримку.

Ми працюємо чітко та оперативно, висока репутація – наш головний капітал!